لیست قیمت تسمه نقاله | لیست قیمت نوار نقاله | Conveyor Price List

لیست قیمت نوار نقاله - لیست قیمت تجهیزات تسمه نقاله

جهت دریافت لیست تسمه های نقاله ( نوار نقاله ) موجود در انبار و همچنین آگاهی از قیمت تسمه های روتین یا سفارشی با شماره های واحد فروش شرکت تماس گرفته و یا از طریق لینک ارتباط با ما در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر می باشد درخواست لیست محصولات و قیمت مرتبط نیازمند ارائه درخواست کتبی بر روی سربرگ شرکت درخواست کننده می باشد.

گروه صنعتی کیان پارس ( شرکت کیان پارس ) با ۴ دهه فعالیت در زمینه تهیه، تولید و ارائه خدمات تسمه های نقاله ( نوار نقاله ) در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

توضیحات
  • گروه صنعتي کيان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمينه خطوط انتقال مواد، تامين و ارائه انواع تسمه هاي نقاله با توانمندي حاصل از دانش فني خود و به کارگيري پرسنل کارآزموده، همچنين برخورداري از مجهزترين ماشين آلات و تجهيزات تخصصي مطابق با آخرين استانداردهاي شرکت هاي معتبر اروپايي و آمريکايي توانسه است در کمتر از دو دهه همگام با پيشگامان اين صنعت فعاليت نمايد.

  • طراحي، ساخت و نصب سيستمهاي انتقال مواد - تامين و ارائه انواع تسمه نقاله هاي لاستيکي ( Rubber ) - نگهداري و تعمير، آپارات کليه تسمه هاي نقاله به روش سرد و گرم