لیست کامل برندگان بهترین‌ های E3 2016 اعلام شد؛ یکه‌ تازی The Legend of Zelda
جولای 7, 2016
اگر جاذبه اثر خود را از دست بدهد چه اتفاقی در زمین می افتد؟
جولای 9, 2016

گوگل دو ساعت هوشمند اندروید ور یکپارچه شده با Google Assistant می سازد

براساس گزارشی که به تازگی منتشر شده گوگل بر روی دو ساعت هوشمند مبتنی بر اندروید ور از برند نکسوس کار می‌کند که هنوز ساخت این دو محصول توسط گوگل یا شریک تجاری این کمپانی مشخص نیست. احتمال دارد این دو ساعت هوشمند با پیروی از الگوی گوشی‌های نکسوس تولید شوند و مدل بزرگتر نمونه‌ی قوی‌تر و نسخه‌ی کوچکتر مدل ارزان‌تر و ضعیف‌تر باشد. گفته می‌شود ساعت بزرگتر ظاهری اسپورت دارد و از ارتباط LTE، تراشه‌ی GPS و سیستم سنجش ضربان قلب بهره می‌برد. در حالی که این موارد در مدل کوچکتر دیده نخواهد شد.

به نظر می‌رسد هر دو ساعت به نمایشگر گرد مجهز شده‌اند و مانند موتو ۳۶۰ قرار نیست قسمت پایین این صفحه‌ی گرد، صاف باشد. فعلا مدل بزرگتر با کد Angelfish شناخته می‌شود که گفته شده با واچ اربین ۲ ال‌جی و موتو ۳۶۰ موتورولا شباهت‌هایی دارد. ضخامت این ساعت ۱۴ میلی‌متر و قطر آن ۴۳.۵ میلی‌متر خوهد بود که از هر دو ساعت مذکور کوچکتر است.

اما مدل دیگر ساعت هوشمند گوگل به نام Swordfish شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد شبیه تایم راند پبل باشد. قطر این ساعت ۴۲ میلی‌متر و ضخامت آن ۱۰.۶ میلی‌متر است و از بند‌های تعاملی و قابل تعویض MODE بهره می‌برد.

قرار است هر دو ساعت با Google Assistant یکپارچه شوند و از اعلان‌های هوشمند بهره بگیرند، اما هنوز معلوم نیست این ویژگی به قابلیت‌های نرم‌افزاری بیشتر نسبت به دیگر دستگاه‌های اندروید ور منجر می‌شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *